• Základné informácie

• Dieťa  bude  prihlásené  na  stravu  iba  v  prípade odovzdania podpísaného  zápisného lístka  a  pripísanej  platby  za stravné na účet ŠJ.

Zápisný lístok_stravníka na stiahnutie.

OBEDY  SA  VYDÁVAJÚ   A  KONZUMUJÚ  V ŠKOLSKEJ  JEDÁLNI od 11,30  - 14,00 hod.

Do obedára je možné vydať stravu iba v prípade ochorenia - prvý deň.

• Odhlasovanie obedov

• Odhlasuje sa deň vopred, t.j. predchádzajúci deň do 14,00 hod, v prípade ochorenia v pondelok do 7,00 hod.  Stravník, ktorý sa nestihol odhlásiť si môže obed v ŠJ vybrať aj do obedára od 11,30 do 13,45 hod.

Emailom môžete svoje dieťa odhlásiť z obeda, prípadne vybaviť iné potrebné veci. V opačnom prípade doporučujeme, aby ste svoje požiadavky overili aj telefonicky.

Odhlasovanie obedov možno teda vykonať nasledovne:

1. terminálom pri vstupe do školskej jedálne
        2. telefonicky
        3. osobne v kancelárií vedúcej ŠJ
        4. ONLINE = cez objednávanie, odhlasovanie na portáli www.strava.cz /len stravníci zaregistrovaní u vedúcej ŠJ/
      • ONLINE jedáleň

• ONLINE jedáleň slúži na prihlasovanie a odhlasovanie obedov na www. strava.cz
        Pre prihlasovanie a odhlasovanie obedov cez internet je potrebné navštíviť vedúcu ŠJ, ktorá vydá prihlasovacie meno a heslo na stránku www. strava.cz, kde môžete si prezrieť:
        - jedálny lístok
        - objednávku obedov - prihlásiť a odhlásiť obedy na niekoľko dní vopred.
        - stav konta.