Detský čin roka

Každý školský rok sa zapájame do celoslovenského projektu Detský čin roka pod záštitou MŠVVaŠ SR.

V roku 2017 sa do projektu zapojilo a dobré skutky napísalo 46 720 detí zo 774 škôl. Za našu školu sme poslali 276 príbehov  -skutkov. Deti uvažovali o konaní dobra, o jeho potrebe a zmysle. Vo svojich listoch deti jednoduchými slovami prezentovali svoje veľké túžby: aby si ľudia pomáhali, aby neboli ľahostajní, aby neubližovali slabším.

Ďakujeme všetkým žiakom našej školy, ktorí sa zapojili do projektu a napísali svoj dobrý skutok. Veríme, že tých nenapísaných je oveľa viac.

Detská porota z celého Slovenska podporila  z 35 nominovaných skutkov aj jeden z našej školy - Ninka s kamarátkou.

Vďaka patrí všetkým čo napísali o svojom skutku a v správnej chvíli sa postavili na stranu dobra a ostatných inšpirovali svojimi  dobrými skutkami.

Zodpovedná osoba za OÚ: Ing. Mária Gažová