Podpora pomáhajúcich profesií 3

Naša škola pokračuje v Národnom projekte Podpora pomáhajúcich profesií 3 (NP POP 3). Vďaka finančnej podpore sa nám podarilo udržať niektoré pracovné pozície a zároveň rozšíriť náš inkluzívny tím.V rámci projektu v našej škole pracuje druhý školský špeciálny pedagóg a školský sociálny pedagóg.

Projekt má za cieľ prostredníctvom edukačnej podpory zo strany odborných a pedagogických zamestnancov (špeciálneho pedagóga a školského psychológa) implementovať princípy inkluzívneho vzdelávania  a zlepšiť výchovno-vzdelávacie výsledky žiakov našej školy. Veríme, že aj vďaka projektu naša škola dokáže poskytnúť kvalitné vzdelávanie všetkým žiakom s ohľadom na ich individuálne potreby.

Názov operačného programu: OP Ľudské zdroje

Názov prioritnej osi : Vzdelávanie