Projektové vyučovanie na tému

Moje mesto Žilina

V predchádzajúcich troch týždňoch sa žiaci 3.D intenzívne venovali spoznávaniu svojho mesta - Žilina. Svoju úlohu poňali veľmi zodpovedne a pripravili si krásne a vyčerpávajúce projekty, ktoré v uplynulých dvoch týždňoch odprezentovali svojim spolužiakom.
        O Žiline sme sa veľa naučili - a to aj vďaka intenzívnej spolupráci s rodičmi, ktorí svoje deti vzali na exkurziu mestom a spolu s deťmi spoznávali miesta a pamiatky nášho mesta, za čo im patrí veľká vďaka. Odzrkadlilo sa to na vedomostiach, ktoré deti získali. Takisto chcem vyjadriť vďaku i za pomoc pri tvorení prezentácií a fotodokumentácii z potuliek Žilinou.
        Deti mali pripravené projekty v papierovej forme, vo forme prezentácií, turistických sprievodcov, kvízu o Žiline, mali sme aj jednu prezentáciu online. Tieto hodiny sme si veľmi užili, veľa sme sa naučili, deti si za svoju prácu právom zaslúžili potlesk i veľkú jednotku.

Napísla p. uč. Oboňová

Viac fotografií je vo fotoalbume.