• V mesiacoch október - december sa nám podarilo, za finančnej podpory mesta, rodičov, zamestnancov školy (2% daní) a prostriedkov školy, vybudovať multifunkčné ihrisko. Ihrisko bude slúžiť žiakom počas vyučovania i v popoudňajčích hodinách deťom, ktoré sú v našom školskom klube.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli finančne alebo iným spôsobom prispeli k vybudovaniu ihriska.

Foto z výstavby ihriska:                                                       Využívanie ihriska na hodinách TV

*pre zobrazenie fotografií vo fotoalbume stačí klik na foto

.....................................................................................................................................

V piatok, 6. októbra 2017, bolo odovzdané do užívania nové multifunkčné ihrisko, ktoré sa nachádza v areáli školy. Ihrisko, za priaznivého počasia, bude slúžiť  na vyučovanie telesnej a športovej výchovy, v popoludňajších hodinách pre činnosť ŠKD.

pre vstup do fotogalérie stačí klik na foto