• Basketbal chlapcov

Krajské kolo

Naši žiaci, pod vedením p. učiteľa R. Staňa,  vybojovali 1. miesto v krajskom kole súťaže v Liptovskom Mikuláši, čím si vybojovali postup do celoslovenského kola.

P. učiteľovi ďakujeme za prípravu, chlapcom blahoželáme, tešíme sa z ich úspechu a prajeme im veľa síl v národnom kole yes.

Okresné kolo

7. februára sa konalo Okresné kolo v basketbale žiakov. Naša škola vyhrala postupne nad ZŠ Jarná ZŠ Martinská a ZŠ Lietava.  1.miestom sme si zabezpečili postup na regionálne kolo.

Zostava reprezentujúcich chlapcov: M. Konečný, M. Krebes, P. Horňáčk  z 9.B,

T. Valentíny 7.A,

Lôj , M. Bebčák , M. Bebčák  z 8.A

M.  Matúš z 9.D

F. Kopún, M. Janžo zo 6.A

Blahoželáme,ďakujemem za reprezentáciu a držíme palce v regionálnom kole.