• 22. 6. 2017

Naša škola získala v celkovom hodnotení 1. miesto.

Blahoželáme skvelým športovcom i pedagógom.

• 14. 6. 2017

V dejepisnej súťaži naši žiaci vybojovali pod vedením Mgr. D. Poláčka 1. miesto.

Gratulujeme!

•

V prvom výberovom kole sa náš žiak Dominik Filípek (9.B) umiestnil na 5. mieste a v septembri ho čaká druhé výberové kolo. Ak uspeje, môže sa zúčastniť medzinárodného kola v Amsterdame.

Blahoželáme k úspechu!

•

Našu školu reprezentoval žiak 3. B triedy, Tomáš Brída, ktorý sa vo svojej kategórii umiestnil na krásnom 3. mieste.  Srdečne mu gratulujeme a prajeme veľa radosti z pohybu

• 17. 5. 2017

Naša žiačka Dorotka Močková z 5.A   získali výborné umiestnenie v krajskom kole súťaže.

Gratulujeme :-)

• 15. 5. 2017

Družstvo chlapcov na majstrovstvách okresu mladších žiakov na 3. mieste.

Blahoželáme k úspechu. :-)

• KRAJSKÉ KOLO CHO

24. 3. 2017

Školu reprezentoval žiak Dominik Filípek, 9.B, ktorý bol úspešným riešiteľom a skončil na 9. mieste.

Gratulujeme!

• 10. 2. 2017

V krajskom kole sme mali zastúpenie v kategórii F. Reprezentoval nás žiak 6.D  - Jonáš Urbaník, ktorý bol úspešným riešiteľom a  umiestnil sa na 4. mieste.

Tešíme sa :-)

• 24. 4. 2017

Ste zvedaví, ako dopadlo mestské kolo súťaže? Blahoželáme Kláre Knapcovej z 8.A.

• 25. 4. 2017

Poznáme výsledky okresného kola matematickej olympiády 6. - 8. ročníka.

Všetkým úspešným žiakom blahoželáme :)

• 23. 4. 2017

Družstvo chlapcov opäť získalo 4. miesto.

Blahoželáme:-)

• 13. 4. 2017

Dominik Filípek bol úspešný v krajskom kole FO a získal 9. miesto.

Blahoželáme :-)

• 13. 4. 2017

Získali sme ocenenie za 1. miesto v súťaži Biblia očami detí a mládeže.

Blahoželáme oceneným žiakom :-)

• 21. 4. 2017

Blahoželáme Emke Doboszovej, 8.A - úspešnej riešiteľke biologickej olympiády.

• 28. 3. 2017

Družstvo dievčat vybojovalo 2. miesto v krajskom kole vo volejbale dievčat.

Blahoželáme :-)

• 28. 3. 2017

Boli sme úspešní v dejepsinej olympiáde.

Dievčatám k úspechu blahoželáme :-)

• 27. 3. 2017

D. Filípek bol úspešným riešiteľom v krajskom kole MO.

Blahoželáme yes

• Mesto Žilina ocenilo najúspešnejších športovcov

Mesto Žilina ocenilo najúspešnejších športovcov pôsobiacich v Žiline za uplynulý rok.  Medzi ocenenými bol aj Matúš Kurjak, žiak našej školy (8.C), a to na 10. mieste v kategórii mládež v atletike.

Vyhlásenie výsledkov za účasti primátora Žiliny sa uskutočnilo v Mestskom divadle Žilina v utorok 7. marca 2017.  (http://www.zilina.sk/?page=ukazspravu&id=14904).

Ocenený bol za skvelé výsledky v roku 2016:

- 2. miesto v halových majstrovstvách Slovenska v Bratislave v behu na 600 m;

- 2. miesto na majstrovstvách Stredoslovenského kraja v Bratislave v behu na 800 m;

- 2. miesto na majstrovstvách Slovenska v Nových Zámkoch v behu na 600 m;

- 3. miesto na majstrovstvách Slovenska v Nových Zámkoch v behu na 150 m;

- 1. miesto na majstrovstvách Stredoslovenského kraja v Dubnici nad Váhom v behu na 300 m a 600 m;

- 5. miesto na celoslovenskej súťaži - hľadáme nových olympionikov v behu na 1000 m.

Matúšovi blahoželáme k získanému oceneniu.yes

• 14. 3. 2017

Dnes sa konali majstrovstvá obvodu vo volejbale dievčat. Naše dievčatá získali    ... čítajte ďalej .... :-)

Blahoželáme a tešíme sa z úspechu. smiley

• 3. 3. 2017

Žiaci 3. ročníka boli úspešní v čitateľsko- výtvarnej súťaži s názvom Čitateľký oriešok. Za ich práce môžete hlasovať na facebooku.

Blahoželáme yes