• MAJSTROVSTVÁ KRAJA VO VOLEJBALE DIEVČAT

Družstvo našich dievčat vybojovalo postup na Majstrovstvá Slovenska vo volejbale dievčat.

Tlieskame im, tešíme sa a držíme palce!

• ŠTÚROV ZVOLEN

Víťazkou školského kola súťaže sa stala Terezka Michalenková zo 6.A triedy.

Blahoželáme a držíme palce v ďalšom kole súťaže.

• OBVODNÉ KOLO CHO

Gabika Nevedelová žiačka 9.C, bola úspešnou riešiteľkou CHO, skončila na 2. mieste. a vybojovala si postup do krajského kola.

Blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom kole :-)

• KRAJSKÉ KOLO GO

Žiak 7.D Jonáš Urbaník,  výherca obvodného kola, sa umiestnil na 2. mieste v krajskom  GO.

Blahoželáme!

• FLORBALOVÝ TURNAJ ŽIAKOV I.STUPŇA

13. apríla sa konal v Rajeckých Tepliciach Florbalový turnaj žiakov I. stupňa. Družstvo našich žiakov získalo 1. miesto.

• OKRESNÉ KOLO FO

Úspešnými riešiteľmi v okresnom kole FO, v kategória E, sa stali Marko Hlavatý a Martin Kandera, obaja žiaci 9.C

Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.

• OKRESNÉ KOLO PYTAGORIÁDY

Poznáme mená úspešných riešiteľov Pytagoriády v jednotlivých kategóriách.

Všetkým súťažiacim blahoželáme:)

• EURÓPSKY FINANČNÝ KVÍZ

15.3.2018 sa vybraní žiaci 8. ročníka zapojili do národného kola Európskeho finančného kvízu, kde sa zo 102 súťažiacich tímov umiestnili na 2. mieste.

Všetkým súťažiacim blahoželáme ku skvelému výsledku..

• EINSTEINteen

Náš tím, v zložení Oliver Hollý, 4.D, Matúš Kopernický 5.B a Natália Siptáková, 6.D, sa umiestnil na krásnom 2.mieste, vo vedomostnej súťaži v angličtine  s názvom EINSTEINteen 4.,5. a 6.ročník.

Blahoželáme.

• OCENENIE DETSKÉHO ČINU

Žiačka Nina Kanderová z 5.B, získala nomináciu na ocenenie Detský čin roka v kategórii "Pomoc ľuďom".

Blahoželáme!

• Lyžiarske preteky O POHÁR PRIMÁTORA MESTA ŽILINA

Naši žiaci boli úspešní na lyžiarskych pretekoch. Viac sa dočítate TU.

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.

• VESMÍR OČAMI DETÍ

Žiačka Kristína Kypusová, 5.D

patrí medzi najlepších v regionálnom kole a jej práca postúpila do celoslovenského kola súťaže Vesmír očami detí 2018.

Tlieskame!

• KRAJSKÉ KOLO DO

Gabika NEVEDELOVÁ získala 1. miesto v kategórii C.

Chlapci  Jonáš URBANÍK  vybojoval 1. miesto a Dávid CHODELKA 2. miesto  v kategórii E.

Viac sa dočítate TU

Gratulujeme

• EXPERT geniality show

Ema Šteffeková zo 6.B triedy získala titul TOP ExpertJonáš Urbaník sa umiestnil na 4. mieste v téme Svetobežník a získal aj vecnú odmenu. Viac sa dočítate TU.

Blahoželáme.

• OBVODNÉ KOLO GO

Žiak Jonáš Urbaník zo 7.D vybojoval 1. miesto v obvodnom kole GO. Viac sa dočítate TU.

Blahoželáme k úspechu.

• Dnes sme opäť vyhrali!

Družstvo dievčat 5. a 6. ročníka vybojovalo víťazstvo vo výbíjanej.  Zostava TU.

• ŠKOLSKÉ KOLO PYTAGORIÁDY

Úspešní riešitelia pytagoriády 3. - 4. ročníka a 5. - 8. ročníka  ...  klik na odkaz

Uspesni_riesitelia_skolskeho_kola_Pytagoriady.pdf

Uspesni_riesitelia_skolskeho_kola_Pytagoriady17_18.pdf

• OLYMPIÁDA zo SJL

Víťazkou školského kola sa stala M. Valová, žiačka 9.C.

Blahoželáme a držíme pallce v okresnom kole olympiády. Viac...

• DARY ZEME

Žiačka našej školy Linda Lőrinczová, z 5.A triedy, získala 1. miesto v 3. kategórii výtvarnej súťaže.

Blahoželáme :)

• ŠKOLSKÉ KOLO OAJ

Poznáme mená víťazov školského kola AJ.

Všetkým žiakom blahoželáme!