Navigácia

Zoznam krúžkov

WWW Názov    Popis
Angličtina pre 3. - 4. ročník pondelok, 3.D, 13:00 - 15:00
Angličtina pre 8. ročník štvrtok, 8.D, 14:30
Basketbal dievčatá piatok, telocvičňa, 14:30-16.00
Čítanie medzi riadkami pre 4. ročník trieda 4.B, 13.30 - 15.00
Dobrý štart pre prvákov pondelok, 13.30 - 15.00
Florbal pre 1. - 2. ročník štvrtok, telocvičňa, 13:40 - 15:10
Florbal pre 3. - 4. ročník utorok, telocvičňa, 13:30-15:00
Francúzština hrou utorok, 8.A, 13.45 -15.00
Futbalový krúžok 3., 4. roč. pondelok, telocvičňa, 13:30 - 15:00
Hrajeme sa s angličtinou pre druhákov pondelok, 1.B, 13:00 - 14:30
Hravé čítanie a dramatizácia, 3. ročník pondelok, 3.B, 13:30 - 15:00
Hravé čítanie pre 2. ročník streda, MMU, 13.30 - 15:00
LEGO pre 1. ročník štvrtok, kuchynka, 14:00 - 15:00
Foto Foto Foto Foto Foto
LEGO pre 2. - 4. ročník pondelok, kuchynka, 13:30 -15:00.
Foto Foto Foto Foto Foto
Maladý ochranár 5. - 9. ročník streda, 14.00 - 15.30
Maldý záchranár 6. - 9. ročník utorok, 14.00, prvé stretnutie 6.C, potom exteriér
Matematický krúžok pre 8. ročník utorok 14.00 - 15.30
Matematický krúžok pre 9. D štvrtok, 9.D, 7.00
Mikroelektronika pre 8. - 9. ročník piatok, MMU, 14:00-15:30
Objavujeme spolu, 2. ročník štvrtok, 3.D, 13:30-15:00
Po stopách 2. svetovej vojny pondelok, 14.00 - 15.30
Počítačový krúžok pre 1. ročník pondelok, nová PC učebňa, 13:30 - 14:30
Foto Foto Foto Foto Foto
Pohybová príprava - Karate streda, telocvičňa, 13:30 do 15.00
Príprava na testovanie 9. B utorok, 9.B 7.00 hod.
Príprava na testovanie 9. C streda, 9.C, 7.00
Rozhlasový krúžok utorok, 13:45 - 15:00
Slovenčina na slovíčko 9.D streda, 9.D, 7:00
Slovenčina na slovíčko, pre 9.C trieda 9.C, 7:00 hod.
Školský časopis pondelok, učebňa č. 206, o 14:00 hod
Tanečná prípravka streda, chodba 3. poschodie13:45 hod.
Foto Foto Foto Foto Foto
Tanečný krúžok pre 2. stupeň streda, chodba 3. poschodie, 14:45
Tvorivé dielne pre 1. - 2. ročník streda, 1.B, 13.30 -15:00
Foto Foto Foto Foto Foto
Tvorivé dielne pre 3.- 4. ročník štvrtok, 1.B, 13.30 -15:00
Varenie a pečenie, 6. - 8. ročník štvrtok, kuchynka, o 14.00 - 15.30
Vybíjaná 2. - 4. ročník streda, telocvičňa, o 13.30 -14:30
Vybíjaná 2. - 4. ročník piatok, telocvičňa, 13:15 - 14.30
Vybíjaná pre 5. - 7. roč. utorok, telocvičňa, 15.00 -16:00
Výtvarný krúžok pre 2. ročník štvrtok, 3.B, 13.30 - 14.30
Výtvarný krúžok pre 2. stupeň pondelok, trieda 9.C, o 14:00-15.30
Foto Foto
Z každého rožka troška pre 5. - 6. ročník štvrtok, 13.30 - 15.00
Zelená škola priebežne, podľa potreby
Zelená škola priebežne, podľa potreby

© aScAgenda 2019.0.1134 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 15.10.2018

Kontakt

  • Základná škola, Karpatská 8063/11, Žilina
    Karpatská 8063/11
    010 08 Žilina
  • +421 415253987 Zubná ambulancia: 041 5651138

Mapa

Fotogaléria

Novinky