Rozvoj každej osobnosti vyžaduje individuálne chápanie každej osobnosti.

Vitajte na stránke našej školy

N O V I N K Y

• Škola získala 2. miesto v súťaži Spotrebiteľská výchova - Spotreba pre život.

Blahoželáme žiakom i pani učiteľkám, ktorí sa do súťaže spoločnými silami zapojili.

• Do galérie Deň matiek, besiedka boli pridané fotografie.

• Žiak 8.C, Marek KYSEĽ, bol úspešným riešiteľom školského a aj regionálneho kola IQ olympiády. Najbližšie ho čaká celoslovenské kolo v Smoleniciach.

Marekovi blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom kole súťaže.

• Terezka Michalenková zo 6.A získala 1.miesto v regionálnom kole rétorickej súťaže Štúrov Zvolen.

Terezke blahoželáme. Máme radosť z jej úspechu.

• Žiaci Dávid Chodelka zo 7.C a Jonáš Urbaník zo 7.D sú úspešnými riešiteľmi BiO.

Chlapcom blahoželáme a tešíme sa z ich úspechu :)

• Karolínka Krištofová z 2.C triedy obsadila v 1. kategórii krásne 2. miesto a Dorotka Močková zo 6.A triedy vyhrala okresné kolo a postúpila do krajského kola.

Ku krásnemu úspechu obom srdečne blahoželáme a Dorotke prajeme veľa úspechov v krajskom kole súťaže Slávik SR 2018.

• Žiačka Gabika Nevedelová z 9.C sa umiestnila sa na 6. mieste a je úspešnou riešiteľkou krajského kola olympiády.

Blahoželáme!

• Žiak 9.C Martin Kandera sa stal úspešným riešiteľom krajského kola FO. Pani učiteľke Mgr. V. Kubicovej, ktorá Martina pripravovala i Martinovi blahoželáme k úspechu.

• Gabika Nevedelová žiačka 9.C, bola úspešnou riešiteľkou CHO, skončila na 2. mieste. a vybojovala si postup do krajského kola.

Blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom kole :-)

• Žiak 7.D Jonáš Urbaník, výherca obvodného kola, sa umiestnil na 2. mieste v krajskom GO.

Blahoželáme!

Školská knižnica