Škola v prírode Terchová – Šípková od 16. 5. do 20. 5. 2016

Naša škola v prírode bola super. Určite budeme na ňu dlho spomínať. Spoznali sme bližšie okolie Terchovej. Navštívili sme múzeum Juraja Jánošíka, mini Zoo.  Mali sme výhliadkovú jazdu výletným vláčikom, v ktorom nám veľa  rozprával ujo Vláčik o Jánošíkovi a  jeho poklade, ktorý ešte nikto nenašiel. Boli sme sa kúpať v Terchovci. Večer nás čakala super diskotéka, ktorú nám urobil DJ Luky. Zažili sme aj nočnú hru a boli sme na seba pyšní, že sme prekonali vlastný strach. Nasledoval výlet na Oravský hrad, veľa zábavných hier, súťaží a nekonečné množstvo tajných zážitkov.

Ďakujeme.

Žiaci 3. A a 3.C